Haber

Manavgat Toptancı Hali Projesi inşaatı tamamlandı

Manavgat’ta Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Toptancı Hal Projesinde inşaat faaliyetleri tamamlandı. Projede yol ve çevre düzenleme çalışmalarına başlandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’a modern bir pazar kompleksi kazandırmak amacıyla Demirciler Mahallesi’nde 32 bin metrekarelik alanda imalatına başladığı Hal Kompleksi’ndeki yapım faaliyetlerini tamamladı. Tüccar depoları, heyet dükkanları ve idari binanın yer aldığı projede sıva ve boya imalatları tamamlanmış, pencereler takılmıştır. Yol ve çevre düzenleme çalışmalarına başlandı.

MODERN KOMPELLER

B1 ve B2 işyeri depoları, A2 ve A1 kurucu dükkanlarının bina altyapısı, pencereleri, dış cephe boyaları ve otomatik kapıları yapılmıştır. Gruplar, Manavgat Toptancı Market Projesi’nde son rötuşları yaptı. Kısa süre içerisinde hizmete girecek olan proje ile yapımcılar ve heyet üyeleri modern bir kompleks içerisinde hizmet verecek.

11 BİN METREKARE İNŞAAT ALANI

Toplam inşaat alanı 11.110 metrekare olan Manavgat Toptancı Hali Kompleksi Projesinde A1 ve A2 bloklarda 20 adet kurucu dükkan, B1 blokta 12 adet ticarethane ve B2 Blokta 20 adet ticaret deposu bulunacaktır. İdari binanın zemin katında tuvaletler, elektrik odası, zayıf akım odası, 3 adet iş yeri, 4 adet dükkan bulunacaktır. 1. katta bay ve bayan tuvaletler, mutfak, restoran, toplantı salonu, mescit, abdesthane, teknik oda ve 4 adet ofis bulunacaktır. Bodrum katta hidrofor odası, yangın suyu odası ve kullanma suyu odası bulunacaktır.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu