Teknoloji

Efsane Yolda: Resident Evil 9’un Çıkış Yılı Sızdı!

 
Capcom’un lider serilerinden Resident Evil’in yeni oyunu geliyor. Serinin Resident Evil 9 olarak isimlendirilen yeni oyunu için çeşitli sızıntılar ortaya çıktı. Güvenilir kabul edilen bu sızıntılara göre oyun, 2025 yılında oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.
 
RE 9, serinin ana oyunu olacak
 
 
Dusk Golem olarak da bilinen AestheticGamer tarafından ortaya çıkarılan bu bilgi, oyunun 2024 yılında duyurulacağını ve önümüzdeki yıl yani 2025 yılında çıkacağını içeriyor. Başka bir tarih aralığı yok. Yani bu aynı zamanda büyük bir zamanı da kapsıyor.
 
Öte yandan ortaya çıkan söylentiler arasında Leon, Jill ve Claire gibi diğer klasik karakterlerin Resident Evil 9’da Chris ile birlikte olacağı da yer alıyor. Söylentiler doğruysa karşımızda bir yıldız ekipten oluşan klasik Resident Evil grubu olacak. Ancak oyunun kaygıdan çok aksiyona odaklanacağı iddia ediliyor.
 
Yine bu noktada Resident Evil serisi yükselen bir franchise olarak karşımıza çıkıyor. En yeni oyunlarla çıtayı yükselten Capcom, yeni oyunlar ve yeniden yapımlarla oyuncuları kutlamak istiyor.
 
Dusk Golem: Capcom bu yıl büyük bir oyun duyuruyor, Resident Evil 9 2025’te çıkacak
u/RedPyramidScheme tarafından GamingLeaksAndRumours içinde

haber-sultangazi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu